Restauracja i Sala Bankietowa “AS”,
Słodków Kolonia 68c
Turek 62-700
woj. wielkopolskie
Tel. restauracja: +48 63 280 34 93
Tel. właściciel: +48 607 858 363
biuro@restauracja-as.itl.pl
Otwarte:
od poniedziałku do niedzieli
10:00 – 20:00

FB IG V LI

POKÓJ ONLINE

POKÓJ ONLINE

Noclegi

  /  Noclegi

Komfortowe pokoje

Restauracja i Sala Bankietowa ``AS`` oddaje do Państwa dyspozycji 14 miejsc noclegowych zlokalizowanych w 7 przytulnych pokojach gościnnych z łazienkami i TV.
W związku z pandemią COVID-19 , w trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo chcielibyśmy zapewnić, iż stosujemy zalecenia służb sanitarnych.

Doba noclegowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 , a kończy o godzinie 12:00 dnia następnego

Dzieci do 3 lat śpiące z rodzicem na jednym łóżku korzystają z noclegów bezpłatnie.

Śniadanie dodatkowo płatne – 20 PLN/os serwowane w kilku opcjach do wyboru.

Śniadanie serwowane jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 10:30, w sobotę i niedzielę w godz. 10.00-11.30. Możliwość uzgodnienia innych godzin serwowania śniadania.

Znajdująca się na miejscu restauracja specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i daje możliwość wykupienia także obiadu i kolacji .

Dla Państwa wygody istnieje możliwość pozostawienia samochodu na niestrzeżonym, monitorowanym całą dobę parkingu – GRATIS.

Darmowe Wi-Fi w pokojach.

Zakaz palenia obowiązuje we wszystkich pokojach (elektroniczny system nadzoru wykrywa 3% dymu w pokoju).

Do dyspozycji Gości plac zabaw i dwa ogródki letnie z miejscem dla osób palących.

W sezonie zimowym pokoje ogrzewane 24 h.

Dla pełnego komfortu Młodej Pary oddajemy elegancki pokój Komfort z możliwością wczesnego zameldowania (już od godz. 12.00) oraz późnego wymeldowania(do godz. 15.00 dnia następnego lub do godziny rozpoczęcia poprawin).

W prezencie dla Młodej Pary pokój Komfort – GRATIS (powyżej 80 gości weselnych). Romantyczna aranżacja i wygoda pokoju Komfort pozwoli wypocząć po dniu pełnym wrażeń i wspaniałej zabawie do rana.

Dla naszych gości weselnych proponujemy nocleg w przytulnych pokojach typu Standard. W ramach oferty weselnej pokoje dla Gości weselnych są dostępne w promocyjnych cenach .

Naszym Gościom zapewniamy maksimum spokoju i wypoczynku.

Nie akceptujemy pobytów noclegowych ze zwierzętami.

Warunki rezerwacji:

w celu ustalenia dostępności terminów zapraszamy do kontaktu e-mail lub telefonicznego 7 dni w tygodniu.

rezerwacji można dokonać drogą mailową:biuro@restauracja-as.itl.pl lub telefonicznie: +48 632803493, 607858363

rezerwacja będzie uznana za potwierdzoną i gwarantowaną po wpłacie zadatku w wysokości 30% wyliczonej kwoty za pobyt na konto w PKO BP nr: 51 1020 2762 0000 1002 0117 7922

rezerwacja utrzymana jest jako wstępna przez 3 dni od momentu dokonania rezerwacji i będzie anulowana jeśli w tym czasie nie wpłynie zadatek

pozostała płatność za pobyt regulowana jest w dniu przyjazdu

formy płatności: gotówka, karta. Ps. W poczuciu odpowiedzialności za zdrowie nas wszystkich nie powinieneś przyjeżdżać do hotelu, jeśli jesteś na kwarantannie, miałeś kontakt z chorym na Covid-19 lub masz podejrzenie zakażenia. Jeśli masz wyraźne objawy zakażenia, hotel nie zezwoli Ci na pobyt. Ponadto, mając świadomość bycia zakażonym, narażasz hotel na ponowne zamknięcie, a osoby z Twojego otoczenia na obowiązkową kwarantannę.

Życzymy miłego i spokojnego wypoczynku