PRZYJĘCIE WESELNE W RESTAURACJI ``AS`` TO GWARANCJA UDANEGO WESELA !

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Przyjęcie weselne w Restauracji i Sali Bankietowej „AS ” to gwarancja udanego wesela !!!

Organizujemy udane wesela już od 1991 roku
Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w organizacji przyjęć weselnych, a także dysponując dużą kreatywnością staramy się na specjalnym spotkaniu pomóc Państwu w tym trudnym zadaniu i przygotować indywidualne menu, dostosowane do Państwa potrzeb.
Dzień, w którym odbywa się przyjęcie weselne jest dla każdej Młodej Pary jednym z najważniejszych dni w życiu. Przygotowanie tak ważnej imprezy wymaga perfekcyjnej organizacji oraz zachowania niezwykłej staranności.
Dokładamy wszelkich starań, aby podczas przyjęcia weselnego każdy z Państwa Gości czuł się wyjątkowo oraz wspominał Państwa wesele przez długie lata.
Organizując przyjęcie w naszej Sali Bankietowej Nowożeńcy mogą mieć pewność, że ten dzień będzie niezwykły.
Wyjątkowość i najwyższa jakość dań to również surowce.
Nasze dania przyrządzamy wyłącznie z wysokogatunkowych surowców pochodzących od sprawdzonych dostawców . Dodatkowo bezpieczeństwo żywnościowe oraz wysoką jakość dań gwarantuje stosowany w naszej restauracji system kontroli wewnętrznej HACCP.
Fachowa obsługa zadba o najdrobniejszy szczegół imprezy oraz sprawi, że Goście będą się dobrze bawić.
Służymy radą i doświadczeniem w organizacji tego wyjątkowego dnia z zakresu obyczajów weselnych, sposobu rozsadzania gości, przygotowania personalizowanych winietek, planów stołów oraz weselnych kart menu, a także na Państwa życzenie pomagamy w wyborze zespołu muzycznego, fotografa oraz kamerzysty.
Organizujemy zarówno duże, wystawne wesela jak i małe, kameralne przyjęcia charakteryzujące się niezapomnianą atmosferą.
Mimo ustalonego programu i planu wesela jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje naszych Gości, na wskazówki i wymogi, jakie Państwo nam stawiają, a którym postaramy się sprostać.
Wesele pomożemy Państwu zorganizować od początku do końca, dopracować w najdrobniejszych szczegółach i dopiąć na przysłowiowy „guzik”, tak by te niepowtarzalne jedyne z najpiękniejszych chwil w Państwa życiu pozostawiły w sobie na długie lata równie piękne wspomnienia.
Wsparcie certyfikowanego konsultanta ślubnego
Największe doświadczenie w organizacji wesela młode pary mają dzień po weselu. Jak się domyślacie, często jest to o jeden dzień za późno.
Dlatego my dajemy gwarancję, że o wszystkich możliwych problemach powiemy Wam przed weselem, a przede wszystkim wskażemy rozwiązania, które pomogą ich uniknąć.
Co więcej…
Wspólnie przygotujemy dokładny plan przygotowań, harmonogram dnia wesela i zadbamy o dobrą współpracę wszystkich usługodawców.
A w dniu wesela konsultant ślubny zadba o to, żebyście mogli cieszyć się tym, co będzie wtedy najważniejsze.
Wiemy jak ważne podczas organizacji wesela jest poczucie bezpieczeństwa i gwarancji, że w ferworze przygotowań żaden ważny element nie umknie Państwa uwadze. Wiemy również, że zbyt często pary młode popełniają łatwe do uniknięcia błędy podczas najważniejszego dla siebie dnia.
Wszystkim się zajmiemy
Szczególnie przy organizacji wesela pytań w głowie jest znacznie więcej, a obawy o to czy wszystko się uda są spotęgowane. Dlatego zadbaliśmy, aby wszystkim zajął się certyfikowany konsultant ślubny.
Możecie być pewni, że swoją radą, inspiracją i wsparciem umożliwi wam czerpanie radości z przygotowań ślubnych, jak również zapewni święty spokój podczas dnia wesela.
Karol – właściciel lokalu specjalizuje się w organizacji wesel, posiada doświadczenie w zakresie organizacji i koordynacji imprez oraz wesel, a certyfikat konsultanta ślubnego uzyskał w jednej z najlepszych agencji ślubnych w Polsce – Perfect Day Wedding Planners.
Spotkajmy się
Przygotowania weselne wielu osobom kojarzą się z chaosem. Wiele Młodych Par nie wie o co zapytać, czego szukać i na co się zdecydować.
Na spotkaniu z konsultantem ślubnym przy dobrej kawie omówicie wszystkie swoje wątpliwości, dowiecie się, czego jeszcze nie wiecie i na co powinniście zwrócić uwagę.
Potem przyjdzie czas na decyzję, którą łatwiej Wam będzie podjąć z otrzymanymi informacji.

Przyjedźcie do ”AS-a”, kuchnia jak u Mamy, z przepisu jak u Babci, u Nas jest po prostu wspaniale.

Kreatywność, profesjonalizm, doświadczenie – to nasze atuty!