Sala Bankietowa "AS"

NASZA HISTORIA

Działalność gastronomiczną prowadzimy od 1 Lipca 1991 roku.

Od tego czasu zmienił się Turek i okolice, zmieniliśmy się i my, ale to, co najistotniejsze, pozostało – nasza kuchnia i wyjątkowa atmosfera.
Od początku istnienia dbamy o to, by dania z naszego menu spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Pyszny obiad czy romantyczna kolacja w naszej restauracji, a może przyjęcie lub piknik, na który dostarczymy nasze smakołyki – z As-em każdy posiłek będzie wyjątkowy. Sala Bankietowa “AS” powstała w 2004 roku przy istniejącym lokalu “AS” i zajmuje się kompleksową organizacją przyjęć okolicznościowych.
Obiekt położony jest 2 km od centrum Turku przy trasie nr. 72 na Konin.
W tygodniu serwujemy smaczne obiady domowe.
W 2014 roku Sala Bankietowa została gruntownie odnowiona i nabrała nowego wyglądu. W 2017 roku lokal został rozbudowany . Powiększona została Sala Bankietowa i dobudowano część hotelową z 7 przytulnymi pokojami gościnnymi dla naszych gości. Lokal czynny jest codziennie od godz. 10:00 do godz. 20:00.

Sala Bankietowa "AS"

SZEROKA OFERTA

Teren, na którym znajduje się Restauracja i Sala Bankietowa “AS” jest oświetlony z parkingiem i dwoma tarasami letnimi.

Sala, w której odbywają się przyjęcia weselne może pomieścić do 180 osób przy tradycyjnych stołach prostokątnych lub 150 osób przy stołach okrągłych. Obiekt posiada klimatyzację, całodobowy monitoring i niezależne źródła zasilania (woda z własnej studni głębinowej i prąd w razie awarii z agregatu prądotwórczego). Na przestronnej sali organizujemy niezapomniane przyjęcia weselne oraz inne imprezy okolicznościowe: chrzciny, komunie, imieniny, bankiety, stypy, imprezy dla firm.
Naszym Gościom polecamy wyśmienite potrawy do wyboru z bogatego menu.
Dodatkowo oferujemy wykwintne dania na zamówienie np.: pieczone prosię,ryby wędzone,udziec z kaszą,indyk faszerowany, wiejski bufet ze swojskim jadłem.
W dwóch ogródkach letnich, w otoczeniu zieleni i kwiatów nasi Goście, pragnący chwili wytchnienia, mogą odpocząć i nabrać sił do dalszej zabawy.

Sala Bankietowa "AS"

DUŻE DOŚWIADCZENIE

Mimo ustalonego programu i planu każdej z imprez jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje naszych Gości, na wskazówki i wymogi, jakie Państwo nam stawiają, a którym postaramy się sprostać. Każdego rodzaju uroczystości jak np. wesele, chrzciny pomożemy Państwu zorganizować od początku do końca, dopracować w najdrobniejszych szczegółach i dopiąć na przysłowiowy “guzik”, tak by te niepowtarzalne jedyne z najpiękniejszych chwil w Państwa życiu pozostawiły w sobie na długie lata równie piękne wspomnienia. Przyjedźcie do “AS-a”, kuchnia jak u Mamy, z przepisu jak u Babci, u Nas jest po prostu wspaniale..