Przyjęcie weselne w Restauracji “AS ” to gwarancja udanego wesela !!!

Organizujemy udane wesela już od 16 lat !

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Ponad 16 letnie doświadczenie, profesjonalizm, kreatywność i elastyczność obsługi oraz bogate wyposażenie restauracji pozwala na przygotowanie niepowtarzalnego przyjęcia weselnego.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w organizacji przyjęć weselnych, a także dysponując dużą kreatywnością staramy się na specjalnym spotkaniu pomóc Państwu w tym trudnym zadaniu i przygotować indywidualne menu, dostosowane do Państwa potrzeb.

Dzień, w którym odbywa się przyjęcie weselne jest dla każdej Młodej Pary jednym z najważniejszych dni w życiu.

Przygotowanie tak ważnej imprezy wymaga perfekcyjnej organizacji oraz zachowania niezwykłej staranności.

Dokładamy wszelkich starań, aby podczas przyjęcia weselnego każdy z Państwa Gości czuł się wyjątkowo oraz wspominał Państwa wesele przez długie lata.

Organizując przyjęcie w naszej Sali Bankietowej Nowożeńcy mogą mieć pewność, że ten dzień będzie niezwykły.

Wyjątkowość i najwyższa jakość dań to również surowce.
Nasze dania przyrządzamy wyłącznie z wysokogatunkowych surowców pochodzących od sprawdzonych dostawców . Dodatkowo bezpieczeństwo żywnościowe oraz wysoką jakość dań gwarantuje stosowany w naszej restauracji system kontroli wewnętrznej HACCP.

Sala Bankietowa “AS” posiada klimatyzację , wentylację i niezależne źródła zasilania w prąd(agregat prądotwórczy) i wodę (własna studnia głębinowa).
W razie nieprzewidzianych awarii jesteśmy niezależni i Państwa wesele odbędzie się  bez stresujących niespodzianek.

Obiekt jest monitorowany całodobowo oraz chroniony przez licencjonowaną firmę ochroniarską upoważnioną do działań przywracających ład i porządek w przypadku ich zakłócenia.

Udostępniamy dwa ogródki letnie ,gdzie w otoczeniu zieleni i kwiatów nasi Goście, pragnący chwili wytchnienia, mogą odpocząć i nabrać sił do dalszej zabawy. Jest też plac zabaw dla dzieci.

Do przechowywania alkoholu wydzielone jest oddzielne pomieszczenie z regałami i dużą witryną chłodniczą do którego dostęp posiada tylko jedna osoba.

Fachowa obsługa zadba o najdrobniejszy szczegół imprezy oraz sprawi, że Goście będą się dobrze bawić.

Na miejscu istnieje możliwość bezpłatnego zamówienia taxi , a za dodatkową opłatą także skorzystania z telefonu.

Do Państwa dyspozycji jest 14 miejsc noclegowych zlokalizowanych w 7 przytulnych pokojach gościnnych z łazienkami.

Do dyspozycji gości oferujemy bezpłatnie szatnię oraz toalety.

Bezpośrednio do budynku przyłączony jest monitorowany parking , za który także nie pobieramy żadnych opłat.

Dekoracja Sali Bankietowej w cenie wesela (proponowana przez lokal)

Służymy radą i doświadczeniem w organizacji tego wyjątkowego dnia z zakresu obyczajów weselnych, sposobu rozsadzania gości, przygotowania personalizowanych winietek, planów stołów oraz weselnych kart menu, a także na Państwa życzenie pomagamy w wyborze zespołu muzycznego, fotografa oraz kamerzysty.

Organizujemy zarówno duże, wystawne wesela jak i małe, kameralne przyjęcia charakteryzujące się niezapomnianą atmosferą.

Posiadamy w ofercie tradycyjne stoły prostokątne oraz stoły okrągłe 10-osobowe.

Mimo ustalonego programu i planu każdej z imprez jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje naszych Gości, na wskazówki i wymogi, jakie Państwo nam stawiają, a którym postaramy się sprostać. Każdego rodzaju uroczystości jak np. wesele, chrzciny pomożemy Państwu zorganizować od początku do końca, dopracować w najdrobniejszych szczegółach i dopiąć na przysłowiowy “guzik”, tak by te niepowtarzalne jedyne z najpiękniejszych chwil w Państwa życiu pozostawiły w sobie na długie lata równie piękne wspomnienia.

Przyjedźcie do ” AS-a ” , kuchnia jak u Mamy, z przepisu jak u Babci, u Nas jest po prostu wspaniale.

Kreatywność, profesjonalizm, doświadczenie – to nasze atuty !

 .