CATERING DIETETYCZNY 

 

Wraz z Gabinetem Dobry Dietetyk – Patrycja Sobieracka mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę cateringu dietetycznego, pospolicie nazywanego dietą pudełkową.

Poprzez połączenie wyrafinowanego gustu szefa kuchni i wiedzy o żywności naszej dietetyczki stworzyliśmy jadłospis dla prawdziwego smakosza.    

Całodzienne zestawy 5 posiłków tworzymy z ekologicznej żywności, wolnej od chemicznych ulepszaczy, zdrowej i sezonowej. Możemy pochwalić się nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu przygotujemy potrawy bez nadmiernej ilości tłuszczu.

Dzięki temu dostarczymy posiłki, które pomogą w zachowaniu zdrowia, urody i dobrej formy! W dzisiejszym zabieganym świecie często nie mamy czasu, możliwości lub wiedzy jak zadbać o przygotowanie smacznego, pełnowartościowego posiłku.

Nasz zdrowy catering to doskonała propozycja dla wszystkich osób z Turku i okolic, które chcą odżywiać się zdrowo i racjonalnie.

Nasz dietetyk będzie monitorował efekty Twojej diety i zadba, abyś jak najszybciej osiągnął wyznaczony cel. 

Przekonaj się, że zdrowy styl życia jest w zasięgu Twojej ręki.

Jesteśmy po to, żeby Wam  w tym pomóc!

POSIŁKI DOSTARCZANE SĄ 7 DNI W TYGODNIU !!!

Codziennie rano od godz. 8.00 do godz. 10.00 lub wieczorem od godz. 19.00 do 21.00 będzie do Państwa dostarczana pyszna i zdrowa dieta, pozwoli to oszczędzić bardzo dużo czasu .  Godziny oraz adres dostaw ustalamy indywidualnie.
Posiłki dostarczane są w plastikowych, szczelnie zgrzanych opakowaniach, przystosowanych do odgrzewania w kuchence mikrofalowej, co zapewnia wygodę i higienę. Każdy z 5 posiłków jest osobno zapakowany . Dodatkowo cały zestaw zapakowany jest w torbę papierową ekologiczną.

Posiłki po dostarczeniu powinny być przechowywane w temperaturze 2 – 6 °C do momentu spożycia.Posiłki należy spożyć w ciągu 48h od daty dostawy.

 

W obrębie miasta  Turek –  dowóz GRATIS !!!

 

Posiłki będą zróżnicowane, codziennie inny jadłospis zbilansowany pod każdym względem .Możliwość zawieszenia dostaw po uprzednim poinformowaniu kuchni, każdemu może przecież coś ”wypaść” .

 

Dla każdego wykupionego pakietu powyżej 28 dni  ANALIZA SKŁADU CIAŁA GRATIS !!!

 

Nasz zakład posiada wpis do rejestru Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Turku (nr decyzji ON-HŻ-4110/26-23/07) pozwalający na  produkcję posiłków od surowca do gotowej potrawy w zakresie żywienia zbiorowego otwartego , oraz świadczenie usług cateringowych.

Ponadto dzięki wdrożonemu systemowi kontroli HACCP, macie Państwo pewność ciągłej kontroli wszystkich procesów produkcyjnych.

 

Wypróbuj nasz zestaw testowy za  40,00 zł (dieta 1500-1600 Kcal)

 

Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Skontaktuj się z naszym dietetykiem i uzyskaj profesjonalną poradę- dietetyk Patrycja Sobieracka tel. 691 159 263.

Skorzystaj z oferty  naszego cateringu i zamów 5 pełnowartościowych i smacznych posiłków dostarczonych pod wybrany przez Ciebie adres. 

Zadzwoń pod numer 63 280 34 93  lub 607 858 363 i zamów zestaw dietetyczny !

Zamówienia na zestawy dietetyczne  przyjmujemy codziennie  do godz. 9.00  z dostawą wieczorem lub na następny dzień rano.

 

Promocje i rabaty 

Kilka zestawów dietetycznych zamówionych w jednym dniu z dostawą pod ten sam adres to:

  • 2 – 4 zestawy – 4 % rabatu

  • 5 – 8 zestawów – 5 % rabatu

  

PRZYKŁADOWE  MENU DIETY 2000 KCAL :

Śniadanie : Fritata ze szpinakiem + sok z granatu

II Śniadanie : Parfait z kiwi

Obiad : Wołowina teriyaki

Podwieczorek : Paluszki warzywne z serkiem

Kolacja : Pikantne tofu z komosą ryżową

 

Codziennie aktualne menu ze zdjęciami naszych potraw dietetycznych zamieszczamy na naszym profilu na Facebooku  ” Catering Dietetyczny Turek As “

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ. Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE I PODEJMIEMY WYZWANIE DIETOM INDYWIDUALNYM !